Ana Sayfa / Bireysel

Gayrimenkulü gerçek bir yatırım aracına dönüştüren Türkiye’nin ilk otel konseptli ve kira garantili rezidans projesi, Innovia Suites dönemlerine banka kredisiz, kefilsiz, dosya masrafsız taksitli ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. 

Her biri 15 gün olan döneminiz, siz satın aldıktan sonra Yeşil GYO tarafından kiralanır. Böylece sadece kira gelirini garantilemiş olmaz aynı zamanda, yeni bir devir açan 5 özel yatırım fırsatını da değerlendirme şansına sahip olursunuz. Innovia Suites'den satın aldığınız her dönem tapusu, alırken kazandığınız, her yıl değeri artan ve gelecek birikimlerinizi yükseltebileceğiniz bir yatırım aracına dönüşür.

İstanbul genelinde yaygınlaşma hedefiyle Beylikdüzü ve Tuzla - İçmeler'de projelere başlayan Yeşil GYO, bu kapsamda ilk adım olarak Innovia Suites Beylikdüzü'nün satışına başlamıştır. 

15 günlük her bir dönemine 24 Bin TL ödeyerek sahip olabileceğiniz Innovia Suites Beylikdüzü projesini ve fırsat sayfalarımızdaki örnek kazanç tablolarını inceleyebilirsiniz. 

 


*Sayfalarımızda yer alan ödeme ve kazanç tabloları şu anda satışta olan Innovia Suites Beylikdüzü projesinin dönem satış fiyatı üzerinden örneklendirilmiştir.