Ana Sayfa / Konaklama Maliyetiniz Yatırıma Dönüşüyor

Her yıl yurtdışından ve şehirdışından gelen misafirleriniz için binlerce euro konaklama bütçesi ayırıyor, bunu iş ilişkilerinize bir yatırım olarak görüyorsunuz. Innovia Suites'de bu yatırımınız rakamsal sonuçlarla gerçeğe dönüşüyor…

 

Innovia Suites’de satın alacağınız her bir dönem ile hem misafirlerinizin otel konforunda konaklamasını sağlar hem de tapu değeri sürekli artan ve amortisman gideri olarak vergiden düşebileceğiniz bir yatırım aracının sahibi olursunuz.

 

Innovia Suites’de Euro değerinden bir dönem satın aldığınızda şirketiniz var oldukça her yıl için 15 gün kullanabileceğiniz dönem tapusunun ve her yıl %6‘lık kira garantili bir yatırım aracına aynı anda sahip olursunuz. İster günlük ister bloklar halinde kullanabileceğiniz dönem günleriniz için önceden rezervasyon yaptırmanız yeterli. Innovia Suites’den satın aldığınız dönemi, günlük genel gider maliyeti haricinde herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

 

Başta İstanbul yaygınlaşan Innovia Suites zincirinde; sahip olduğunuz tapunun lokasyonundan bağımsız olmak, tüm işletmelerde konaklama hakkında sahip olursunuz.

 

 

Şu anda satışta olan Innovia Suites Beylikdüzü’nde değeri 10.000€ olan bir dönem satın aldığınızda her yıl için 15 gün kullanabileceğiniz dönem tapusunun ve her yıl 600 € kira garantili bir yatırım aracına aynı anda sahip olursunuz.

 

INNOVIA SUITES İLE 5 YILDIZLI OTELDE KONAKLAMA 
MALİYETİNİ KARŞILAŞTIRABİLİRSİNİZ…