Ana Sayfa / Kira Garantisi

STANDART KİRADAN 2 KAT FAZLA GARANTİLİ GAYRİMENKUL GELİRİ


InnoviaSuites'de 15 günlük, bir döneme sahip olduğunuzda Yeşil GYO, sizden satın aldığınız dönemi sizden anında kiralayarak sizi düzenli ve sorunsuz bir gelirin sahibi yapar. Farklı kiracı sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalmadan, kiracı riski taşımadan ve gayrimenkulünüzle ilgili beklenmedik bir masrafla karşılaşmayacağınız bu sistemde, Yeşil GYO her ay kiranızı güvenle hesabınıza yatırır.

Bu sistemde kiracınız olan Yeşil GYO halka açık, güçlü finansal yapısı ile yıllık %10 kira gelirini ve her yıl kirada %2,5 oranında artışı garanti ediyor. Tüm bu gelir taahhütlerinin sözleşmenizde yer alacağı yer aldığı InnoviaSuites Projesi’nde ödemelerinizin tamamlanmasıyla beraber tapunuz size teslim edilir.
 Şu anda satışı devam eden InnoviaSuitesProjeleri’nden 24 Bin TL ödeyerek Beylikdüzü’ndeveya 35 Bin TL ödeyerek Tuzla – İçmeler’de bir dönemin sahibi olduğunuzda, Yeşil GYO yıllık %10 kira gelirini (2.400 TL veya 3.500 - her dönem için) ve her yıl kirada %2,5 oranında artışı garanti ediyor. Bu gelirinizi normal bir daire veya banka getirisiyle karşılaştırdığınızda aradaki farkı daha iyi görebileceksiniz. Yüzyılın Yatırım fırsatı olan InnoviaSuites size "0 risk" ile yüksek kazanç elde etme fırsatı sunuyor.

Örnek hesaplamaları lokasyon seçerek inceleyebilirsiniz.