Ana Sayfa / 1+1 Fiyatına 3+1 Daire

1+1 Fiyatına 3+1 Daire Alma Şansı

InnoviaSuites’in ilk yatırımcılarından olmanız, size satın alma aşamasında ciddi bir avantaj sağlar. Gayrimenkul değer tespitlerinde tapu değeri,  gayrimenkulün aylık kira getirisi minimum 200 katsayısıyla çarpılarak belirlenir. Böylece yıllık garanti kira artış oranı sayesinde Innovia Suites dönemleriyle her yıl değeri artan bir tapunun sahibi olursunuz. Bu tapu ile hayallerinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

Dönem tapunuzu satın almanızın 3’üncü yılından itibaren değer artışına göre tapunuzu,arzu ettiğiniz bir Yeşil GYO projesinde takas etme imkanına da sahip olursunuz.

Böylece bugün yaptığınız küçük bir yatırım; siz istemeseniz de, gelecekte size hayallerinizdeki eve sahip olma şansı verir.

Örnek hesaplamaları lokasyon seçerek inceleyebilirsiniz.

 


   

            

120 bin TL değerinde 1+1 daire almak yerine, Innovia Suites Beylikdüzü’nden 5 dönem (24.000 TL X 5) sahibi olduğunuzda, gayrimenkul değer tespiti ile tapunuzun değeri takas döneminde 210 Bin TL’ye (42.000 TL X 5 =210 Bin TL) yükselir. Aynı dönem içerisinde 25 bin TL’lik kira gelirinizin de biriktiğini düşündüğünüzde, toplam gayrimenkul değeriniz 235 bin TL olacaktır.  Birikiminizi Yeşil GYO ve grup şirketlerinin satışta olan tüm projelerinde değerlendirebilir, istediğiniz lüks bir 3+1 dairenin sahibi olabilirsiniz.
140 bin TL değerinde 1+1 daire almak yerine, Innovia Suites Tuzla-İçmeler’den 4 dönem (35.000 TL X 4) sahibi olduğunuzda, gayrimenkul değer tespiti ile tapunuzun değeri takas döneminde 245 Bin TL’ye (61.286 TL X 4 =245 Bin TL) yükselir. Aynı dönem içerisinde 25 bin TL’lik kira gelirinizin de biriktiğini düşündüğünüzde, toplam gayrimenkul değeriniz 270 bin TL olacaktır.  Birikiminizi Yeşil GYO ve grup şirketlerinin satışta olan tüm projelerinde değerlendirebilir, istediğiniz lüks bir 3+1 dairenin sahibi olabilirsiniz.